• F.H.U. "DAW-NET"

    Strony Internetowe
Daw-net.pl

Strony internetowe
Gąbin

TAGI: tworzenie stron internetowych Gąbin, strony internetowe Gąbin, projektowanie stron internetowych w Gąbinie

Specjalizuję się w projektowaniu oraz tworzeniu funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych w technologii Responsive Web Design. Każdą stronę internetową wykonuję w oparciu o najnowsze trendy, a moje doświadczenie zawodowe zapewnia maksymalną skuteczność realizowanych przeze mnie projektów.W końcowym efekcie gotowa witryna trafia do właściwych odbiorców, zajmuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach, promuje i wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji.

 

Istnieje możliwość spotkania na terenie Gąbina i okolic. Mogę dojechać w celu omówienia szczegółów odnośnie projektowania,  utworzenia strony internetowej jak i jej pozycjonowania.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem jak pomóc uzyskać nowych klientów. Mogę także pomóc w utworzeniu funpage na facebooku jak i płatnych tam reklam. Zajmuję się także tworzeniem reklam w google (adwords)Dlaczego warto mieć stronę internetową / Korzyści z posiadania strony www

Skuteczna reklama

Reklama w wyszukiwarce Google polega na pojawianiu się w wynikach wyszukiwania na jak najwyższych pozycjach. Co więcej, jest to całkowicie darmowe. Dzisiaj każdy dba o to, żeby jego strona była wysoko na ważnych dla jego firmy frazach.  Strona www umożliwia nam skorzystanie z usług Google adwords. (płatnej reklamy Google)

Źródło pozyskiwania nowych klientów

Coraz więcej osób szuka firm za pomocą internetu w komputerach/ laptopach czy telefonach/ tabletach. Dzięki pozycjonowaniu można dotrzeć do klientów z całej polski

Większe firmowe dochody

Głównym celem posiadania strony internetowej jest pozyskiwanie nowych klientów, co przekłada się na większe dochody w naszej firmie. Dla dużych firm internet jest obecnie najważniejszym źródłem zarobku.

Dostępność 24/7

Posiadając stronę internetową, Twoi klienci mogą dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o twoich produktach/usługach bez względu na okoliczności (np. święta) czy porę dnia.

Swoboda dla klienta

Nie każdy klient lubi dzwonić w celu pozyskania informacji. Rozwiązanie? Strona internetowa, która na pewno spełni wymagania wszystkich klientów!

Oszczędność czasu

Strona internetowa może zmniejszyć ilość telefonów z oczywistymi dla danej branży pytaniami? Umieść na stronie internetowej najważniejsze dla Twojej firmy  informacje i ciesz się wolnym czasem ;)

Budowanie zaufania klienta

Klient może dzięki stronie internetowej zobaczyć jakie mieliśmy wykonane zlecenia/ realizacje. Czy klienci są z nas zadowoleni, czy mamy atrakcyjne ceny na rynku.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych