• F.H.U. "DAW-NET"

    Pozycjonowanie Stron
SEO - wysokie pozycje w google.

Pozycjonowanie stron Gąbin

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży SEO gwarantujemy doskonałą jakość naszych usług.
Zapewniamy wysokie pozycje w wyszukiwarce google. Zadbamy o wizerunek Twojej firmy !Steps

Jak pozycjonować Stronę internetową

Przygotowanie treści strony internetowej

Każda strategia pracy musi być dokładnie przemyślana i długoterminowa, a strona www powinna zawierać wartościowe i oryginalne treści.

Wykonać Audyt SEO

Audyt SEO jest to zbiór czynności analitycznych, które mają na celu znalezienie rozwiązań optymalizacyjnych dla danej strony internetowej w celu podniesienia jej pozycji w wynikach wyszukiwania Google i zwiększenia ilość odwiedzin.
Audyt SEO rozpoczyna się od rzetelnej analizy strony WWW (np. sklepu internetowego) pod kątem technicznym. Wynikiem audytu SEO jest lista wytycznych, w jaki sposób zoptymalizować strukturę kodu i treści, by była bardziej przyjazna dla robotów indeksujących wyszukiwarki, co ostatecznie ma duży wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie analizy fraz kluczowych (słów kluczowych) oraz samej treści strony, co pozwala na zoptymalizowanie strategii pozycjonowania serwisu. Całość prac dzieli się na działania off-page (czynniki zewnętrzne wpływające na pozycję witryny) i on-page (czynniki wewnętrzne, znajdujące się w obrębie samego serwisu).
Ostatecznie audyt SEO ma na celu wskazać dokładne zalecenia techniczne, które podniosą stronę w wynikach wyszukiwania określonych fraz (dotyczących branży/specjalizacji działania). Ponadto na podstawie audytu można opracować optymalną strategię pozycjonowania strony, w zależności od tego, jaki to jest rodzaj serwisu.

Step
Odpowiednia strategia SEO dla danego biznesu

Kompleksowe działania, dzięki którym uzyskasz najlepsze wyniki w wyszukiwarce. Analiza treści na Twojej stronie, przygotowanie strategii indywidualnie dobranej do celów marketingowych i wskazanie rozwiązań, które je zrealizują.

Step
Poszukiwanie linków zewnętrznych do danej strony www

Linki zewnętrzne umożliwią  otrzymywać więcej przekierowań z innych stron.   (ważne by to były strony zaufane, z wysokim trust flow)

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych